Podsumowanie – Strategia – narzędzie lidera na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Podsumowanie – Strategia – narzędzie lidera na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

15 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości prezes i trener Fundacji Kreatywności i Innowacyjności w Działaniu Rafał Sawicki przeprowadził szkolenie dla zainteresowanych tematyką efektywnego przywództwa i przedsiębiorczości: „Strategia- Narzędzie Lidera”.

.
Szkolenie obejmowało takie zagadnienia jak:

  • narzędzia pomocne przy organizowaniu nowego przedsięwzięcia
  • płaszczyzny przywództwa
  • elementy zarządzanie sobą w czasie

.

Nie mogło zabraknąć omówienia sposobów wykorzystana metody określania celów oraz atomizacji.
Rafał poprowadził szkolenie w ciekawy sposób. Trener swoim magnetycznym głosem przytaczał know – how w formie opowieści z praktycznymi przykładami z życia codziennego i zawodowego.

.
Nie zabrakło pracy w grupach ani aktywności ze strony uczestników. W mojej opinii najciekawsze było ćwiczenie pod koniec zajęć, aby wykorzystać i ugruntować zdobytą wiedzę – wymyślaliśmy plany zdobycia Malborka, zorganizowania wycieczki do Korei Północnej i napadu na bank. We wszystkich przypadkach uczestnicy wykazali się wyjątkową kreatywnością, wiec pozostaje tylko mieć nadzieję, że wykorzystają ją w dobrym celu 😉

.
Podsumowując, jest to kolejne udane szkolenie, zorganizowane przez FKID. Dopisał trener, dopisali uczestnicy – w takim inspirującym towarzystwie po prostu, aż człowiek chce się rozwijać! Kto wie może już wkrótce usłyszymy o ich spektakularnych sukcesach?

.
Galeria zdjęć

 

autor wpisu: Łukasz Lewicki
2018-02-22T18:17:08+00:00 Listopad 24th, 2016|Raporty z działalności|
//