Podsumowanie – 12 kompetencji w pracy menedżera


1-2 grudnia odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Generation of Active Leaders, organizowanej przez Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu UMCS.

.

2 grudnia w ramach konferencji prezes i trener Fundacji Kreatywności i Innowacyjności w Działaniu Rafał Sawicki przeprowadził szkolenie dla zainteresowanych tematyką zarządzania: „12 kompetencji w pracy menedżera”.

.

Uczestnicy podczas szkolenia poznawali praktyczne narzędzia pomocne przy rozwijaniu kompetencji wymaganych na stanowiska menedżerskie i nie tylko. Każdy z elementów szkolenia został przez trenera poparty przykładami z życia zawodowego i ćwiczeniami grupowymi, co pozwalało na lepsze ugruntowanie przekazywanej wiedzy oraz sprawiało, że szkolenie było interaktywne i angażujące.

.

Rafał Sawicki stwierdził, że kolejny raz dobrze mu się współpracowało z KNZiM i nie wyklucza organizowania wspólnych projektów w przyszłości.

 

Galeria zdjęć

 

 

——————————

Autor wpisu: Tomasz Banach
Zdjęcia: Wioletta Ogórek

Share

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>