Podsumowanie – Strategia – narzędzie lidera na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości


15 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości prezes i trener Fundacji Kreatywności i Innowacyjności w Działaniu Rafał Sawicki przeprowadził szkolenie dla zainteresowanych tematyką efektywnego przywództwa i przedsiębiorczości: „Strategia- Narzędzie Lidera”.

.
Szkolenie obejmowało takie zagadnienia jak:

  • narzędzia pomocne przy organizowaniu nowego przedsięwzięcia
  • płaszczyzny przywództwa
  • elementy zarządzanie sobą w czasie

.

Nie mogło zabraknąć omówienia sposobów wykorzystana metody określania celów oraz atomizacji.
Rafał poprowadził szkolenie w ciekawy sposób. Trener swoim magnetycznym głosem przytaczał know – how w formie opowieści z praktycznymi przykładami z życia codziennego i zawodowego.

.
Nie zabrakło pracy w grupach ani aktywności ze strony uczestników. W mojej opinii najciekawsze było ćwiczenie pod koniec zajęć, aby wykorzystać i ugruntować zdobytą wiedzę – wymyślaliśmy plany zdobycia Malborka, zorganizowania wycieczki do Korei Północnej i napadu na bank. We wszystkich przypadkach uczestnicy wykazali się wyjątkową kreatywnością, wiec pozostaje tylko mieć nadzieję, że wykorzystają ją w dobrym celu ;-)

.
Podsumowując, jest to kolejne udane szkolenie, zorganizowane przez FKID. Dopisał trener, dopisali uczestnicy – w takim inspirującym towarzystwie po prostu, aż człowiek chce się rozwijać! Kto wie może już wkrótce usłyszymy o ich spektakularnych sukcesach?

.
Galeria zdjęć

 

autor wpisu: Łukasz Lewicki
Share

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>