Ankieta+ partnerem technologicznym FKID

Ankieta+ partnerem technologicznym FKID

Pozyskaliśmy Partnera technologicznego – firmę Ankieta+, która w ramach działalności Pro Bono będzie nas wspierać w prowadzeniu wszelkich badań internetowych oraz w zbieraniu informacji za pośrednictwem formularzy on-line.

Na początek udało nam się wspólnie uruchomić formularz na naszej stronie WWW i przeprowadzić rekrutację do wolontariatu menedżerskiego. W 2015 roku będziemy korzystać z Ankieta+ m.in. by rekrutować do projektów oraz by badać zadowolenie uczestników z udziału czy też wzrost umiejętności nabywanych w projektach.

System internetowy ankietaPlus.pl to bardzo intuicyjne w obsłudze narzędzie dla każdego kto chce zaprojektować ankietę, test i formularz on-line. Z Ankieta+ można przygotować i przeprowadzić każde badanie marketingowe, rynku czy opinii społecznej np. na temat swojego produktu lub usługi oraz badania wewnątrz organizacji, np. z obszaru HR lub sprzedaży. System zapewnia kompleksową obsługę badania przez wszystkie etapy jego trwania, od zbudowania kwestionariusza ankiety i dodania brandingu, poprzez dystrybucję kwestionariusza i monitoring trwania badania, aż po analizę zebranych danych. Dzięki Ankieta+ można również prowadzić testy i quizy, a także budować formularze on-line np. formularz zgłoszeniowy na szkolenie lub konferencję lub tak jak w naszym przypadku formularz rekrutacyjny do projektu.

Gorąco polecamy – www.ankietaplus.pl

2015-01-10T12:37:02+00:00 Styczeń 10th, 2015|Inne|
//