Biznesowa Sobota – Podsumowanie

Biznesowa Sobota – Podsumowanie

Projekt „Biznesowa sobota” był skierowany do przedsiębiorców, jak i do ludzi, którzy w przyszłości chcą prowadzić własną działalność.

SPOTKANIE ZŁOŻONE BYŁO Z 3 CZĘŚCI:

 

Pierwszy etap dotyczył „kreowania swojego wizerunku, etykiety w biznesie, autoprezentacji”.
Wykład poprowadziła MONIKA BUTRYN. Jej profesją jest wizerunek. Tylko że wizerunek to dla niej to coś więcej niż wygląd. Pani Monika zachęcała kobiety i mężczyzn, aby nie bali się być sobą, dawała również cenne wskazówki dotyczące ubioru, makijażu. Monika Butryn przekonywała by szukać swojego stylu, dbać o siebie i swój wizerunek, nie bać się podejmować decyzji i sięgać po to, czego pragniemy.

Pani Monika jest stylistką, wizażystką, autorką felietonów i tekstów o kobietach i kobiecości. Prowadzi swoją autorską Pracownię Stylu Moniki Butryn, pracuje z gwiazdami, ludźmi polityki czy biznesu, ale i z kobietami chorymi na raka czy mamami niepełnosprawnych dzieci, bo przecież one także potrzebują czuć się piękne. W ubiegłą sobotę mieliśmy przyjemność gościć ją podczas wydarzenia. Dla wielu z nas stała się inspiracją.

Kolejny wykład poprowadził PAWEŁ KRÓLAK. Pan Paweł od lat prowadzi Klub Książki Tolle.pl to Coraz Lepszy Szef w CorazLepszejFirmie a także lider Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego. Był również pomysłodawcą, współzałożycielem lubelskiego Klubu ASBiRO, skupionego na pomocy w biznesie głównie młodym przedsiębiorcom.

Na warsztatach mówił m.in. o metodzie TQM, czyli Total Quality Management (oznacza to po polsku „zarządzanie przez jakość”). W skrócie rzecz ujmując, polega to na ciągłym doskonaleniu każdego elementu w naszym biznesie. Nie ograniczył się do suchej teorii – przeciwnie – mówił o własnych doświadczeniach przy wdrażaniu technik TQM w jego biznesie. Pan Paweł opracował również autorskie metody zarządzania, dzięki którym sam uzyskuje w biznesie zadziwiające efekty. A w ramach „Biznesowej Soboty” mieliśmy szansę otrzymać od niego kilka naprawdę wartościowych wskazówek.

Trzeci etap dotyczył ” Skutecznych technik sprzedażowych”, wykład poprowadził

TOMASZ TELEJ certyfikowany NLP master coach, specjalista od sprzedaży, właściciel Instytutu Rozwoju Biznesu BiznesMind, ale przede wszystkim doświadczony sprzedawca i doradca biznesowy.

Dzięki tym warsztatom nauczyliśmy się, że sprzedaż w szerokim spojrzeniu to nic innego jak komunikacja. Jest obecna w każdej rozmowie, czy spotkaniu gdzie dochodzi do wymiany informacji. W ujęciu technicznym sprzedaż to proces ukierunkowany na cel, jakim jest podpisanie kontraktu. Patrząc zaś z psychologicznego punktu widzenia jest umożliwieniem drugiej osobie pozbycia się ograniczających ją przekonań, tak aby mogła w pełni cieszyć się z zakupionego produktu, jak również czerpać radość z samych zakupów, które przecież uwielbia każdy. Dzięki spotkaniu z Panem Tomaszem wiemy, jak poprowadzić proces sprzedaży by był skuteczny.

Wydarzenia takie jak „Biznesowa Sobota” utwierdzają nas w przekonaniu, że szkolenia z zakresu dziedzin biznesowych są istotnym aspektem życia młodych ludzi. Wierzymy, że narodową cecha Polaków jest przedsiębiorczość. Polska to kraj wielkich możliwości. Kraj pozytywnych zmian, wolności gospodarczej, innowacji i potencjału. Mamy nadzieję, że Projekt stał się dla Was inspiracją do podejmowania nowych inicjatyw.

Galeria zdjęć

 

 

Pomysłodawcą i koordynatorem warsztatów była Agnieszka Magdziarz.

Za udział w organizacji dziękujemy: Anna Pierzchała, Marta Święs, Aleksandra Artyszuk, Monika Iwaniuk, Ewa Socała, Sebastian Mertowski, Łukasz Lewicki, Rafał Sawicki.

autor wpisu: Agnieszka Magdziarz
2018-02-22T18:24:10+00:00 Czerwiec 19th, 2015|Raporty z działalności|
//