Podsumowanie – „Zdrowy styl życia”, warsztaty dla seniorów

Podsumowanie – „Zdrowy styl życia”, warsztaty dla seniorów

W czerwcu bieżącego roku zorganizowaliśmy cztery warsztaty z tematyki zdrowego odżywiania w ramach projektu „Zdrowy styl życia”. Warsztaty te dedykowane były seniorom i wzięło w nich udział 30-stu seniorów z lubelskich klubów seniora. Warsztaty odbyły się:

5 czerwca w klubie  seniora „Pod świerkami”,

6 czerwca w klubie  aktywnego seniora,

13 czerwca w klubie seniora „Fryderyk”,

14 czerwca w  centrum aktywizacji i rozwoju seniora.

Podczas półtoragodzinnego warsztatu seniorzy zgłębiali wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się jak żywienie wpływa na ich zdrowie, czym jest zdrowa dieta, a także samodzielnie przygotowywali jadłospis uwzględniający zasady zdrowego odżywiania. Wszystko to odbywało się w miłej atmosferze.

Trenerem prowadzącym zajęcia był Karol Serafin – student psychologii. Natomiast w pracach organizacyjnych wspierali nas wolontariusze, a wśród nich: Barbara Michalska, Ewelina Adamczyk, Monika Niklewicz, Łukasz Lewicki.

Dzięki wytrwałej pracy naszej fundraiserki Anny Pierzchała projekt ten był sponsorowany przez dwie firmy:

“Zdrowomanię” –  intrnetowy sklep z ekologiczną żywnością w Lublinie. Po więcej informacji zapraszamy bezpośrednio na stronę www.zdrowomania.pl.

“Visual Optyk” – profesjonalne salony optyczno-okulistyczne znajdujące się w Turce, Lublinie i Piaskach. Więcej informacji na stronie http://www.visual-optyk.pl/

 

Sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe projektu “Zdrowy styl życia”, który był
dedykowanego seniorom.


autor wpisu: Anna Pierzchała

2018-08-21T16:43:29+00:00 Sierpień 21st, 2018|Raporty z działalności|
//